foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

PŘED NÁVŠTĚVOU

 

Přijímáme pejsky pouze včas objedna.

 

Ve Vaší objednávce nám prosím sdělte:

Bad1

    a)    o jaké plemeno se jedná? (jde-li o křížence, kterému                plemenu se jeho srst nejvíc podobá)

 

    b)    Zda-li půjde o kompletní střihovou úpravu nebo                      trimování?

 

    c)    Kdy byl pejsek naposledy upravován a v jakém stavu                je jeho srst?

 

Se štěňátkem je vhodné dorazit do salonu co nejdříve. Nejlépe již od stáří 3 měsíců.

 

Nemůžete-li se dostavit, dejte nám prosím ihned vědětVáš termín rád využije jiný pejsek.

 

Jde-li o trimování – Vašeho mazlíčka min. 14 dní před návštěvou nekoupejte, ale udržujte v čistotě. Koupel po trimování provedeme v salonu.

 

Pejska před příchodem do salonu vyvenčete (pokud možno na čistém místě), mějte na vodítku a hlídejte, aby neznačil na rohy domu i salonu – určitě bude i pro Vás příjemné, když Vás budeme moci přivítat v čistém prostředí.

 

Agresivní psy neupravujeme.

  

Naše doporučení –  chcete-li mít mazlíčka stále krásného a pěstěného, přicházejte k nám v pravidelných intervalech (zhruba po 2 měsících) a to i v zimních měsících – se správnou délkou srsti pro toto období poradíme.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:

 

Stříhání:

Pravidelná péče o kožich je velmi důležitá. Nejen že pes dobře esteticky vypadá, ale je možné předcházet i zdravotním problémům. Při nedostatečné či nesprávné péči může zcuckovatět kožich, usazuje se v něm špína a kůže nemůže dýchat. Velké množství takových chlupů může bránit termoregulaci a psovi je pak pořád horko, může se cítit nesvůj a nervózní.

 

 

Trimování:

Je způsob úpravy, kdy se odstraňuje odumřelá srst, která nemůže sama vypadnout, i s kořínky. Provádí se nejen u hrubosrstých plemen. Díky této proceduře se srst obnovuje a stává se kvalitnější.